Projekt ChilliGolf vznikl v roce 2014 s cílem poskytovat permanentní golfovou výuku určenou pro golfisty všech výkonnostních kategorií. Záměrem je edukovat hráče od jeho golfových začátků širokou nabídkou našich golfových kurzů, přes možnost získání základního handicapu „HCP 54“, až po zajištění členství v našem golfovém klubu, a tím zaručení těch nejvýhodnějších cen v rámci další výuky a hry. V neposlední řadě pro naše členy a klienty pořádáme golfové přátelsky zaměřené golfové turnaje, kde pro letošní rok máme skutečně zajímavé partnery a hodnotné ceny. 

Jako nadstavbou těchto služeb jsou víkendové kempy, tematická setkání s výukou pravidel golfu a zimní golfové zájezdy do teplých krajin. 

Pro ty, kteří nemají golfové hole, zajišťujeme zapůjčení kompletních setů na celý rok s možností následného odkupu, případně může klient využít našeho eshopu, který se specializuje na světoznámou značku vybavení Cobra a oblečení Puma a Chervo. V nabídce najdete samozřejmě veškeré vybavení, doplňky, vozíky a neposlední řadě naše klubové trička a doplňky.

Od roku 2014 působí naše akademie v areálu Císařské louky na Smíchově. Od roku 2017 jsme golfový partner tohoto areálu. 

Motorem celého projektu je dlouholetý plně kvalifikovaný golfový profesionál David Tešný, který má za svoji profesionální trenérskou kariéru za sebou více než 30 000 lekcí. Společně s dalších dlouholetým profesionálem Radkem Wagnerem vytvářejí skvělý tandem a svojí práci pro akademii a klub dělají s láskou ke golfu a spokojenosti klientů.

NÁŠ TÝM

Bc. David Tešný

Managing Director of Academy

PGA A  Full Qualified Professional 


Absolvent Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra
Dlouholetý reprezentant Golf Klubu Karlovy Vary a České republiky
Golf Professional a člen PGAC od roku 2000
Head Pro GC Štiřín 2000 – 2001
Head Pro Golf Resort Karlštejn 2002 – 2003
Golf Pro Golf&Country Club Hodkovičky  2004 – 2012
Head Pro Golf Resort Cihelny 2008 – 2011
Certified GolfSmith Clubfitter
Certified Cobra & Puma retailer
Promotér Film Festival Golf Weeku a dalších korporátních akcí