Turnaj patří do série golfových turnajů probíhá v areálu pražských Hodkovičkách. Tento páteční turnaj je exkluzívní zejména tím, kde se pořádá. Ne každý z Vás měl doposud možnost zahrát si na tomto nádherném privátním resortu Beroun. Start turnaje je v 9:00, maximální počet účastníků je 48. Turnaj bude plný doprovodných akcí našich partnerů, skvělé občerstvení jak na hřišti, tak v klubovně. Hráči obdrží welcome drink, uvítací dárky od našich partnerů, pití na hřiště a snack. V průběhu hry bude k dispozici on course catering zajištěný partnery celé tour. 

Termín: 

Kategorie: 

A. HCP 0-19
B. 19,1 – 36
C. 37 – 54
Kategorie jsou společné pro muže a ženy. Hraje se systém stableford a je striktně vyžadováno dodržení tohoto modelu hry, tzn. „proškrt jamky v případě nebodování“. 
 
Po dohrání zveme všechny hrající účastníky na oběd do klubových prostor. 
 
Vyhlášení vítězů se uskuteční ihned po dohrání posledního flightu. Oceňujeme vždy první tři místa v každé kategorii hodnotnými cenami a poháry. Po vyhlášení budeme losovat další ceny ze scorecards! 
 
Absolutní vítěz celé tour vyhrává pobyt Golf&Wine v Toskánsku. Vítěze určí součet pěti nejlepších výsledků z turnajů v Hodkovičkách a Berouna. ( v Berouně počítáme do součtu lépe zahraných 9 jamek) Do celkového počtu nebude započítán výsledek z Night Golf turnaje na Zbraslavi. 
Přihlásit se můžete přes server ČGF, s ohledem na limitující počet hráčů se můžete registrovat již nyní ZDE. 
Greenfee + startovné, oběd + občerstvení na hřišti  je 1800 Kč. Nelze použít vouchery a další výhody třetích subjektů.
 
Přihlásit se můžete přes server ČGF.