Turnaj patří do série golfových turnajů probíhá v areálu pražských Hodkovičkách. Tento páteční noční turnaj je exkluzívní zejména tím, kdy se pořádá. Ne každý z Vás měl doposud možnost zahrát si golf v noci svítícími míčky. Start turnaje je ve večerních hodinách, maximální počet účastníků je 20. Turnaj bude plný doprovodných akcí našich partnerů, skvělé občerstvení jak na hřišti, tak v klubovně. Hráči obdrží welcome drink, uvítací dárky od našich partnerů, pití na hřiště a snack. V průběhu hry bude k dispozici on course catering zajištěný partnery celé tour. 

Termín:   Zbraslav - bude upřesněno

Program: 

20:00 sraz všech účastníků, společná večeře na terase areálu
20:30 - 21:30 možnost hry a vyzkoušení celého hřiště ještě za světla
21:45 start prvního flightu
23:00 předpokládáné vyhlášení vítězů 
23:15 - 02:00 večerní program, doprovodné soutěže, losování scorecards o další hodnotné ceny
Kategorie jsou společné pro muže a ženy. Hraje se systém stableford a je striktně vyžadováno dodržení tohoto modelu hry, tzn. „proškrt jamky v případě nebodování“. 
 
 
Vyhlášení vítězů se uskuteční ihned po dohrání posledního flightu. Oceňujeme vždy první tři místa v každé kategorii hodnotnými cenami a poháry. Po vyhlášení budeme losovat další ceny ze scorecards! 
 
Absolutní vítěz celé tour vyhrává pobyt Golf&Wine v Toskánsku. Vítěze určí součet pěti nejlepších výsledků z turnajů v Hodkovičkách a Berouna. ( v Berouně počítáme do součtu lépe zahraných 9 jamek) Do celkového počtu nebude započítán výsledek z Night Golf turnaje na Zbraslavi. 
Přihlásit se můžete přes server ČGF, s ohledem na limitující počet hráčů se můžete registrovat již nyní ZDE. 
Greenfee + startovné, oběd + občerstvení na hřišti  je 1000 Kč. Nelze použít vouchery a další výhody třetích subjektů.
 
Přihlásit se můžete přes server ČGF.